021-22913067 INFO@ARASHIDLIGHT.IR

مشاوره رایگان: 22913067

مشاوره نورپردازی

چرا باید از یک مشاور روشنایی کمک بگیرید؟

چرا باید از یک مشاور نورپردازی و روشنایی کمک بگیرید؟

طراحی نورپردازی یک تکنیک، یک راه و یک ابزار فنی است که نیاز به یک نگاه خوب و تسلط قوی بر فضاهای مختلف دارد. طراح نورپرداز باید علوم ، معماری و حتی روانشناسی نحوه رفتار مردم را درک کند.

اجرای روشنایی بسیار فراتر از اضافه کردن چراغ و نورهای بیشتر است. وقتی از یک مشاوره نورپردازی قبل از ساخت و ساز کمک گرفته می‌شود، یک بازیکن حرفه‌ای به تیم اضافه می‌شود تا بهترین طراحی نورپردازی را برای پروژه ارائه دهد.

ممکن است فکر کنید که یک مشاور روشنایی حرفه‌ای در زمینه راه اندازی نور ساختمان همان برقکار است، که گمانی اشتباه است. آنچه یک مشاور روشنایی خوب را می‌سازد، دانش آنها در مورد سیستم‌های الکتریکی نیست. نحوه طراحی و بکارگیری درست نور در پروژه است.

فن آوری طراحی روشنایی

اولین چیزی که یک طراح نور یا مشاور روشنایی را در کار خود برجسته می‌کند، آشنایی با تجهیزات و ادوات کار است.  بهترین کارشناسان طراحی روشنایی یا شماوران نورپردازی می‌دانند که در بازار فعلی چه چیزی بهتر است. ارائه بهترین راه حل‌های اجرای روشنایی به معنای استفاده از بهترین فناوری با هزینه کمتر است.

این همچنین بدان معناست که یک طراح نور باید نحوه جستجو را بداند. آنها باید به دنبال صدها و صدها تولیدکننده باشند تا بهترین ابزار را پیدا کنند. درست مانند آنچه مهندسان برای ساخت و ساز تحقیق می‌کنند، متخصصان نورپردازی نیز باید پی‌گیر باشند. آنها به بهترین فناوری مورد نظر خود نیاز دارند و تکنیک‌های جدید به پیشرفت پروژه شما کمک می‌کند.

چه چیزی باعث می‌شود یک مشاوره نورپردازی یا روشنایی خوب باشد؟

اگر مهارت‌ها و خلاقیت را کنار بگذاریم، بزرگترین نگرانی بکا‌رگیری مشاوره روشنایی، هزینه است.

این سوال که چرا باید هزینه خدمات نورپردازی را بپردازیم، همواره وجود دارد و حقیقت این است که مردم فکر می‌کنند افراد غیر متخصص می‌توانند همان کار را انجام دهند. در یک پروژه ساخت و ساز همه چیز قابل اندازه گیری است، و این در حالی‌است که استفاده از طراح نورپرداز هزینه دارد و ارزشی که می‌تواند برای پروژه به ارمغان آورد، قابل اندازه گیری نیست.

چگونه یک روشنایی خوب به مردم کمک می‌کند؟

مطالعات علمی زیادی در مورد اینکه چگونه یک طراحی خوب نورپردازی می‌تواند بر تصمیمات افراد در بسیاری از جنبه‌های زندگی تأثیر بگذارد، وجود دارد. تاثیر بر روی فروش خرده فروشی ، بهره‌وری و بازدهی بالا در فضاهای اداری ،آسایش و راحتی و تاثیر بر روی یادگیری دانش آموزان از آن جمله است.

آیا طراحان و مشاوران روشنایی می‌توانند به مقصود کارفرمایان پی ببرند؟

در حالی که توانایی فنی در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، یک مشاوره نورپردازی خوب این توانایی را دارد که از محصولات در جای درست خود استفاده کند. تفاوت بین یک طراحی نورپردازی خوب و یک نورپردازی عالی در این است که: آیا طراح نورپرداز می‌تواند به مقصود معمار پی ببرد؟

این که طراح و مشاور نورپردازی پا به پای معمار در پروژه حضور داشته باشد از اهمیت خاصی برخوردار است و می‌تواند خواست معمار را برای جلوه شبانه پروژه به اجرا درآورد.

یک مشاوره روشنایی چگونه به ما کمک می‌کند؟ 

ما در تیم آراشید با بازدید اولیه از مجموعه شما و ارائه راهکارهای اجرایی، نقشه های فنی و مورد نظر را برای مجموعه شما با مشورت و رضایت شما در نظر خواهیم گرفت. ما تا آخرین لحظه بر اجرای نورپردازی و نصب چراغ ها نظارت خواهیم کرد و تا زمانی که شما از ما راضی نباشید مجموعه شما را ترک نخواهیم کرد.